נערות ליווי הפרי האסור

נערות ליווי הפרי האסור

נערות ליווי הן הפרי האסור, המתוק והעסיסי, שאני מאפשר לעצמי לנגוס וליהנות ממנו פעם ב… הן פיצוי ופינוק וערך מוסף עבורי. הן לא המנה העיקרית אבל הן הקינוח המתוק. הן מוכרות לי בשם הבדוי שלהן אבל עם פניהן האמיתיות.

ככל שאני מתבגר, אני מבין את המשמעות של המשפט- חיים רק פעם אחת. בדרך כלל אנשים משתמשים במשפט זה כדי להצדיק הוצאה כספית, טיול ארוך, קניית מתנה יקרה לעצמם. כאילו בעצם האמירה הזו, שהיא בין הסבר להתנצלות, הם מעניקים לעצמם לגיטימציה.
אכן, חיים רק פעם אחת. כדי לא להצטער על החמצות ולהתחרט עליהן, אני מרשה לעצמי לפנק ולענג את גופי ואת נפשי. מהצד הגופני, נערות ליווי הן הפתרון שמצאתי לעצמי לבלות מבלי לשבור מסגרות. כמו שכתבתי למעלה- פעם ב…

משרד ליווי מוביל בתחומו המעניק שירותי ליווי VIP מתאים לי. הם מכירים את "פרופיל הטעם שלי". הם מציעים מבחר עשיר של נערות ליווי עם פנים אמיתיות ואני יכול לבחור מתוכן את מי שמוצאת חן בעיניי. האמת? אני אוהב לגוון. כל בחורה מפנקת באופן שונה, ייחודי לה. אני הולך אל נערות ליווי כדי להעשיר את הטעם שלי ולגוונו. כדי להתנסות איך זה עם בחורה מלאה, שופעת ופרועה ואיך זה לבלות עם בחורה רזה, דקה וקצת שמרנית.

אני הולך לבילוי עם נערת ליווי כדי להיות קצת פחות עצוב. קצת יותר חי. להרגיש כי עוד כוחי במותני, כמו שאומרים. כי – אין לי מלים אחרות- אני גבר. אני הולך על נערות ליווי כדי לשמוע מהן מחמאות על הביצועים שלי. זה מחמיא לאגו. מי לא אוהב לשמוע שבחים על עצמו? יש נערות ליווי שיודעות לשגע אותי רק במלים. הן יודעות מה מרגש אותי.

אני הולך אל נערות ליווי מסיבות שונות, אשר בשורה התחתונה מתכנסות אל סיבת- הסיבות: אני הולך אליהן כי הן עושות לי טוב ונעים. כי הן יודעות כיצד להפוך אותי, גם בגילי, להר געש של תשוקות ויצרים. ובשוך סערת הלבה הנשפכת, כאשר ההר כבר שקט וכבוי, אני יודע כי לעזאזל מותר לי. חיים רק פעם אחת, לא?